ТОРГОВИЙ ДІМ "СТАЛЬ-А"
Харків:
stal-a@ukr.net
+38 (050) 911-00-23 Viber WhatsApp Viber WhatsApp
+38 (095) 903-30-20 Viber WhatsApp Viber WhatsApp
 • Виробництво тонкостінних труб

  Металопрокат дозволяє виготовляти різноманітні деталі та вироби, серед яких досить затребуваними є тонкостінні труби. Сфера їх застосування в будівництві не може бути недооцінена, оскільки вони універсальні з експлуатації. Машинобудування, архітектурні конструкції, деталі різного обладнання - це лише мала частка того, де вони можуть бути використані. Виробництво тонкостінних труб в Україні – частина переробної галузі, яка стрімко розвивається і без якої важко уявити звичні нам конструкції.

  Асортимент продукції, що виробляється:

  Труби сталеві прямошовні круглі ГОСТ 10704-91, ГОСТ 10705-80

  Товщина стінки 0,8 – 2 мм.
  Зовнішній діаметр мм. 12, 14, 16, 20, 21, 22, 25, 27, 32, 38.

  Труби сталеві профільні квадратні ГОСТ 8639-82

  Товщина стінки 0,8 – 2 мм.
  Розмір мм. 15х15, 17х17, 20х20, 25х25, 30х30.

  Труби сталеві профільні прямокутні ГОСТ 8645-68

  Товщина стінки 0,8 – 2 мм.
  Розмір мм. 30х20, 40х20

  Труби сталеві електрозварні плоскоовальні ГОСТ 8644-68

  Товщина стінки 0,8 – 2 мм.
  Розмір мм. 30х15

  Особливості виробництва тонкостінних труб

  Існує кілька видів тонкостінних труб за технологією виробництва, серед яких:

   Характеристиками сталевої труби є: пластичність, точність розмірів, міцність, зварюваність. Їх застосування підходить для полегшених конструкцій, велике навантаження в яких не передбачене. Поділяється на зварні та безшовні. Відповідно, перший вид підійде для конструкцій, де потрібна пластичність. Безшовні застосовні у ситуаціях, коли у пріоритеті стоїть міцність.

   Виготовляти сталеві труби можна способами гарячої чи холодної деформації.

   1. Електрозварні.

   Труби, шви яких з'єднані електрозварюванням, виробляються досить зручним способом та надійні в експлуатації. Паяння країв труби гарантує стійкість до навантажень та впливу зовнішнього середовища. Сировиною для електрозварних виступає найчастіше легована чи вуглецева сталь у листах. Також, як і в безшовних, розрізняють труби холодної деформації та гарячої. Холоднодеформована застосовна у меблевій промисловості, чому сприяє її гнучкість та якість, проте вартість перевищує над гарячедеформованими трубами. Виробництво меблевих тонкостінних труб у Харкові значно розвинене та постачає продукцію різним фірмам даної галузі..

   Що стосується профільних труб, поширене виготовлення квадратних, прямокутних труб, а також овальних, шестигранних та інших форм.

   Виготовлення профільних труб може бути із сталі, алюмінію та інших сплавів. Заготівля під профільування найчастіше – ndash; Традиційна залізна безшовна труба або зварена. Такі труби широко застосовуються у будівництві завдяки жорсткості ребер та міцності. Методом термічної обробки труба набуває тієї чи іншої форми, але кожен спосіб має свої нюанси.

   Замовлення готових тонкостінних труб та їх ціна

   Придбання труб як елемента подальшої конструкції в Україні можливе у деяких великих містах, серед яких варто виділити Харків. Виготовлення тонкостінних труб у Харкові має диференційований характер. Можна замовити різні види за різними технологіями: замовлення зварних чи безшовних сталевих труб, або готових профільних у бажаній формі.

   Прайс складається із цін різного діапазону. Вартість залежатиме від матеріалу, виду труби, розмірів, способу виробництва. Виробництво тонкостінних труб у Харкові значно перевищує якість аналогічних по Україні та є одним із провідних.